Кейс # 4 - "Если кто-то кое-где у нас порой, честно жить не хочет…"

Клієнт – велика компанія-постачальник вентиляційної, теплової техніки і кондиціонерів. Компанія є власником прав інтелектуальної власності на торговельну марку Idea.

Проблеми:

Порушення прав інтелектуальної власності

Проблема # 1

  • Порушення прав інтелектуальної власності на торгову марку Idea інтернет-магазином tehnodar.kh.ua (ТехноДар, м.Харків).

Рішення

Комплекс заходів для вирішення проблеми

  • Коли вичерпано весь арсенал засобів досудового вирішення питання, а завдання клієнта не вирішено, залишається єдиний шлях боротьби з порушеннями прав на торгові  марки та торгові знаки в інтернеті – звернення до суду.
  • В кінці 2018 року до нас за захистом своїх інтересів звернувся власник торгової марки “Idea”.
  • Ми з’ясували реального власника інтернет-магазину tehnodar.kh.ua, яким є Кучер Руслан Михайлович, і вступили з ним в перемовини.
  • Руслан Михайлович не погодився з нашими аргументами та в досудовому порядку ми не змогли вирішити з ним питання щодо зняття торгової марки “Idea” зі сторінок його інтернет-магазину.
  • За захистом інтересів нашого клієнта ми звернулися до Московського районного суду м.Харкова.

РЕЗУЛЬТАТИ

Досягнуті результати

  1. Після трьох судових засідань в грудні 2019 року суд в повному обсязі задовольнив нашу Позовну заяву.
  2. Суд заборонив ФОП Кучеру Руслану Михайловичу використовувати торгову марку “Idea” на сайті інтернет-магазину “ТехноДар” з доменним ім’ям tehnodar.kh.ua шляхом зняття всіх оголошень про продаж товарів торгової марки “Idea”.
  3. У січні 2020 року судове рішення вступило в законну силу.
  4. З повним текстом рішення можна ознайомитися https://opendatabot.ua/court/86738815-7a253030336b92549ff78fca6fcf64a1
Ми не прихильники тривалої і витратної процедури вирішення спорів в суді. Завжди дешевше і простіше домовитися, не вдаючись до крайніх заходів.

Хочете дізнатися більше, телефонуйте, пишіть …